V-Ray 3 dla Rhino Workstation Plus Upgrade
V-Ray 3 dla Rhino Workstation Plus Upgrade

V-Ray 3 dla Rhino Workstation Plus Upgrade

2 175,00 zł netto
2 675,25 zł brutto
Ilość
Dostępny

V-Ray dla Rhino

oferuje profesjonalistom z zakresu wizualizacji najnowocześniejsze rozwiązanie, które pozwala na tworzenie wysokiej jakości obrazów z niesamowitym realizmem. Wtyczka działa z Robert McNeel& Associates’ Rhinoceros, który jest dziś jednym z najpopularniejszych, opartych na Windows narzędzi do modelowania NURBS. Użytkownicy Rhino z wielu dziedzin, począwszy od inżynierii aż do projektowania produktów i animacji, traktują V-Ray jako szybki, prosty i ekonomiczny sposób na renderowanie najbardziej nowatorskich obrazów.

V-Ray dla Rhino zawiera wiele nowych funkcji i ulepszeń, w tym rednerowanie w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem V-Ray RT, zoptymalizowane oświetlenie w oparciu o obiekt z nową funkcją oświetlenia wewnętrznego oraz efektywne zarządzanie pamięcią z wykorzystaniem obiektów Proxy.

SILNIK RENDERUJĄCY

Efektywny wielowątkowy silnik V-Ray został specjalnie zoptymalizowany do śledzenia promieni, pozwalając użytkownikom na kompleksowe cieniowanie, tworzenie cieni obszaru oraz efektów kamery i globalnego oświetlenia z niespotykaną szybkością i dokładnością.

Integracja z Rhino V-Ray dla Rhino 64-bitową wersję Rhino

Interaktywny rendering V-Ray RT jest rewolucyjnym silnikiem renderującym, zapewniającym natychmiastową informację zwrotną oraz usprawnioną konfigurację sceny. Ponieważ V-Ray RT oparty jest na tym samym solidnym rdzeniu co V-Ray, następuje płynne przejście pomiędzy V-Ray RT a produktami renderowania. Losowy Sampler udoskonala antyaliasing prawie poziomych lub pionowych linii.

Wymagania sprzętowo-systemowe:

  • Rhino 5,6 (64-bit)
  • Procesor Pentium IV kompatybilny z technologią SSE3 lub lepszy
  • minium 4GB pamięci RAM, rekomendowane 8 lub więcej
  • Windows: Vista lub nowszy (tylko systemy 64-bitowe)

 

 

Typ licencji

Komercyjna

System operacyjny

Windows 7 (64-bit) lub nowszy

Wersja językowa

Angielska

Zawartość pakietu

- licencja V-Ray 3 dla Rhino

Kompatybilny z

Rhino 5,6 (64bit)

Liczba użytkowników

1

Liczba stanowisk

1

Liczba stanowisk RN

6

Okres ważności licencji

Bezterminowa


10 Przedmioty

9 innych produktów w tej samej kategorii: