Datacolor ColorReader
Datacolor ColorReader

Datacolor ColorReader

486,99 zł netto
599,00 zł brutto
Ilość
Dostępny

Datacolor ColorReader


Bądź pewnym koloru z Datacolor ColorReader!

Datacolor ColorReader to ultra-przenośne urządzenie zapewniające wiodącą w branży wydajność i precyzję w zakresie identyfikacji kolorów.

ColorReader oferuje profesjonalistom niesamowitą elastyczność. Urządzenie obsługuje się z łatwością - spektrokolorymetr wyświetla kod koloru na ekranie tabletu lub smartfona, co pozwala jeszcze szybciej znaleźć inspirację kolorystyczną.

Datacolor ColorReader na terenie Europy obsługuje następujące palety z próbników kolorów: NCS Index, RAL K1 Classic, RAL K5 Classic, RAL K7 Classic, RAL Design D2 oraz RAL E3 Effects. Każdy zmierzony kolor jest określony w wartościach LAB oraz przeliczony automatycznie na równowartość w HEX, CMYK, RGB i HSB i pokazany w aplikacji.


Większa pewność i wydajność w doborze farb

ColorReader zapewnia wiodące w branży dopasowanie zmierzonego koloru do popularnych systemów identyfikacji (RAL, NCS), z ponad 94-procentowym wskaźnikiem trafności. Możliwość samodzielnego odnalezienia w ciągu kilku sekund właściwego koloru i jego oznaczeń, w zasadzie eliminuje konieczność poszukiwania fachowego wsparcia w tym zakresie.

Zadbaj o aktualność kolekcji kolorów!

Dzięki aplikacji ColorReader Fleet Manager można dodawać i przypisywać zaakceptowane karty kolorów do różnych oddziałów oraz marek. Pozwala to na bezproblemowe dostarczanie wszystkim zarejestrowanym użytkownikom natychmiastowej aktualizacji kart kolorów.

Świetne urządzenie i znakomita aplikacja!

Urządzenie pracuje w połączeniu z aplikacją w telefonie, która znakomicie uzupełnia funkcjonalność: pomaga dopasować kolory oraz tworzyć własne zestawy palet. ColorReader App działa na iPhonie® i Androidzie™, można zintegrować ją z własym oprogramowaniem (za pomocą pakietu SDK (Software Development Kit)), czy wgrać do niej logo własnej firmy.


2 Przedmioty

1 inny produkt w tej samej kategorii: