Lightroom Classic for teams ML Win/Mac
Lightroom Classic for teams ML Win/Mac

Lightroom Classic for teams 2023 ML Win/Mac

1 711,21 zł netto
2 104,79 zł brutto

  • Kod producenta: 65297834BA01B12
  • Platforma: Windows, Mac
  • Licencja: subskrypcja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja elektroniczna
  • Język: wielojęzyczny (MULTI)
Subskrypcja
Ilość
Dostępny

Adobe Lightroom Classic - wielojęzyczny 


Proste edytowanie, porządkowanie, zapisywanie i udostępnianie zdjęć z dowolnego miejsca

Dzięki nowemu programowi Lightroom CC, klasycznemu - zaawansowanemu Lightroom Classic CC i możesz tworzyć niesamowite zdjęcia z dowolnego miejsca.

Nowy, prosty w obsłudze interfejs Lightrooma CC oferuje potężne narzędzia do edycji z dowolnego urządzenia, a jego wygoda sprawia, że program przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych obróbką fotografii.

Lightroom Classic CC to z kolei następca linii zakończonej przez Lightroom 6: program dla profesjonalistów.

Przetwarzaj zdjęcia w pełnej rozdzielczości, korzystając z opcji zapisu w chmurze kopii zapasowej tak wersji oryginalnej, jak i zmodyfikowanej. Uporządkuj zdjęcia za pomocą możliwych do wyszukiwania słów kluczowych, które są wprowadzane automatycznie — bez konieczności dodawania znaczników. Łatwo udostępniaj i prezentuj swoje zdjęcia na różne atrakcyjne sposoby.


Wybrane nowości Adobe Lightroom Classic CC

Nowa nazwa: Lightroom Classic, większa wydajność

Choć zmieniliśmy nazwę ulubionej aplikacji fotograficznej, to pozostała ona branżowym standardem komputerowej obróbki zdjęć. Zobacz, o ile szybciej można uruchomić nową aplikację, wygenerować podglądy, przełączyć się z modułu ciemni do modułu biblioteki, przesuwać suwaki oraz pędzle i wykonywać inne czynności.

Maskowanie zakresów w celu precyzyjnego sterowania zaznaczeniem

Dokonaj precyzyjnych wyborów kolorów i tonacji, wprowadzając lokalne korekty. Za pomocą narzędzi Pędzel dopasowania, Filtry radialne i Filtry stopniowane można pobieżnie zdefiniować maskę, aby następnie dopasować ją przy użyciu nowych opcji maskowania zakresów.

Profile kreatywne

Zdjęcia przybiorą dowolny wygląd dzięki stylowi nowoczesnemu, artystycznemu, tradycyjnemu lub czarno-białemu, który można zastosować jednym kliknięciem. Profile kreatywne ułatwiają rozpoczynanie edycji. Można je również stosować w połączeniu z innymi zmianami, gdyż nie wpływają one na wartości suwaków edycji.

Udoskonalony moduł książek

Komórkom na stronach opisów można nadać indywidualny wygląd. Są dostępne dodatkowe style książek, takie jak Portfel handlowy z opisami, Czasopismo czy Rozkładówka.

Automatyczne układanie w stos zdjęć HDR i panoramicznych

Aby usunąć niepotrzebne elementy siatki, wystarczy kliknąć pole układania poszczególnych zdjęć w scalony wynik.

Kolorowe etykiety folderów i szybsze wyszukiwanie

Teraz można łatwo uporządkować i filtrować foldery w oparciu o kolorowe etykiety. Została poprawiona wydajność wyszukiwania folderów: teraz można prawie natychmiast wyświetlać wyszukiwane foldery.


Poznaj Adobe Lightroom Classic CC

Edycja z dowolnego miejsca

Intuicyjny interfejs programu Lightroom CC zawiera proste w obsłudze suwaki, filtry i narzędzia do szybkiej korekty. Ułatwiają one tworzenie zdjęć dokładnie odpowiadających oczekiwanemu wyglądowi. Zdjęcia o pełnej rozdzielczości możesz edytować z dowolnego miejsca — korzystając z urządzenia przenośnego, strony internetowej lub komputera. Zmiany wprowadzone z jednego miejsca są automatycznie wprowadzane we wszystkich pozostałych lokalizacjach.

Inteligentne porządkowanie

Program Adobe Sensei automatycznie opisuje zdjęcia możliwymi do wyszukiwania słowami kluczowymi za pomocą sztucznej inteligencji. Szukasz ujęć z podróży nad morze? Automatyczne znaczniki wprowadzane przez program Adobe Sensei ułatwiają wyszukiwanie zdjęć i tworzenie albumów na dowolny wybrany temat.

Zaawansowany pędzel korygujący

Teraz można uzyskać wspaniałe ujęcie niezależnie od kurzu, plam i innych wad obrazu. Zaawansowany pędzel korygujący dostępny w programie Lightroom Classic CC pozwala nie tylko zmieniać rozmiar pędzla, ale także przesuwać go po określonej ścieżce. Niechciane elementy scen — nawet te o nierównych kształtach, na przykład tkaniny — po prostu znikają.

Pion

Pojedyncze kliknięcie prostuje pochylony obraz. Nowe narzędzie Pion analizuje obrazy i wykrywa zniekształcone linie poziome oraz pionowe. Prostowanie działa nawet wtedy, gdy nie widać horyzontu.

Przywracanie obszarów oświetlonych i cieni

Program pozwala uwidocznić wszystkie szczegóły przechwycone przez aparat, nawet w najgłębszym cieniu i najmocniej oświetlonym miejscu. Zapewnia to niespotykaną swobodę pracy ze zdjęciami zrobionymi w trudnych warunkach oświetleniowych.

Zaawansowana konwersja czarno-biała

Oprogramowanie umożliwia zaawansowane sterowanie odcieniami — najistotniejszym aspektem obrazów czarno-białych. Podczas konwersji na skalę szarości można szczegółowo określić sposób miksowania ośmiu kanałów kolorów.


Ścisła integracja z programem Photoshop

Po zaznaczeniu zdjęcia lub zdjęć można automatycznie otworzyć je w programie Photoshop w celu wykonania szczegółowej edycji na poziomie pikseli. Wyniki przekształceń są od razu widoczne w programie Lightroom Classic CC. Programy Lightroom Classic CC i Photoshop CC są dostępne razem — wraz z innymi aplikacjami do projektowania — w usłudze Adobe Creative Cloud.

Wymagania systemowe można sprawdzić na stronie Adobe.


65297834BA01C12
49 Przedmioty

3 innych produktów w tej samej kategorii: