MAGIX Music Maker Plus 2021 - ESD - cyfrowa
MAGIX Music Maker Plus 2021 - ESD - cyfrowa
MAGIX Music Maker Plus 2021 - ESD - cyfrowa
MAGIX Music Maker Plus 2021 - ESD - cyfrowa
MAGIX Music Maker Plus 2021 - ESD - cyfrowa
MAGIX Music Maker Plus 2021 - ESD - cyfrowa
MAGIX Music Maker Plus 2021 - ESD - cyfrowa
MAGIX Music Maker Plus 2021 - ESD - cyfrowa

MAGIX Music Maker Plus 2022 - ESD - cyfrowa

145,53 zł netto
179,00 zł brutto
Ilość
Dostępny

MAGIX - Music Maker Plus 


Produkt na zamówienie wysyłka w ciągu 2–3 tyg

TWOJE PIOSENKI NA LISTY PRZEBOJÓW.

Marzysz o własnych piosenkach na świetnym poziomie? Każdego dnia masz nowe pomysły muzyczne, które chcesz szybko i łatwo wdrożyć? Zatem Music Maker jest właśnie dla Ciebie. Łącz dźwięki i pętle, baw się melodią przy pomocy instrumentów programowych i używaj efektów po prostu metodą Przeciągnij & upuść – łatwe, jak nigdy dotąd. Ulepszaj swoje piosenki za pomocą śpiewu lub rapu. Nie ma czasu na suchą teorię – po prostu twórz muzykę!


Najważniejsze cechy:

– Produkcja muzyczna także bez muzycznej wiedzy – prosto i na profesjonalnym poziomie!

– Masz wybór: samodzielnie stwórz swój program Music Maker

– Silnik Pro-Audio dla zapewnienia doskonałej jakości dźwięku

– Obsługa wielordzeniowa dla dużych projektów i jeszcze więcej możliwości

– Dostęp do niezliczonych Soundpooli, instrumentów i innych funkcji

– Wszystkie darmowe treści programu Music Maker

– Dźwięki, funkcje & instrumenty o wartości 265,00 euro

– 1 kolekcja Soundpooli (wartość: 100,00 euro) + 1 Soundpool (wartość: 20,00 euro) do wyboru

– 3 instrumenty (wartość: 90,00 euro) + 1 malutki instrument (wartość: 5,00 euro) do wyboru

– 4 pakiety funkcji (2 z nich do wyboru) o wartości 40,00 euro


1. Łącz dźwięki & pętle

Jeszcze nigdy nie miałeś okazji utworzenia własnego utworu w tak prosty sposób – a wszystko to bez wiedzy muzycznej. Łącz dźwięki i pętle gigantycznej gamy gatunków metodą Przeciągnij & upuść.

2. Granie oraz nagrywanie

Poszerz swój beat składający się z dźwięków i pętli o własne melodie, drum grooves lub swój głos. Graj na wirtualnych instrumentach i nagrywaj swój wokal. Podłącz keyboard MIDI lub mikrofon i rozpocznij przygodę.

3. Stwórz swój dźwięk

Dodaj swojej muzyce niepowtarzalnego charakteru dzięki zastosowaniu efektów dźwiękowych, pętli, melodii instrumentalnych oraz wokali metodą Przeciągnij & upuść. Wreszcie twój utwór jest gotowy – z doskonałym dźwiękiem i na świetnym poziomie.


ŁATWO, JAK NIGDY TWÓRZ MUZYKĘ Z PĘTLAMI & INSTRUMENTAMI

Tworzenie muzyki nie jest magią – przynajmniej wtedym, gdy masz Music Makera. Dlatego też nasze Soundpoole oferują setki tysięcy dźwięków i pętli ze wszystkich gatunków, które można łatwo połączyć według własnego gustu metodą Przeciągnij & upuść. Poszerzaj beaty o własne melodie, które wgrasz przy pomocy myszki, klawiatury bądź keyboardu MIDI.

Mnóstwo dźwięków dla twojej muzyki

Soundpoole & kolekcje Soundpooli Niezwykle proste, niezwykle szybkie: twórz beaty w mgnieniu oka. Masy Soundpoolo z różnych kierunków muzycznych dostarczają nieskończenie wiele dźwięków i pętli. Niezależnie od tego, czy chcesz tworzyć muzykę House, Trap, EDM, muzykę lat 80. czy Reggae – Music Maker ma do tego odpowiednie składniki.

Kolekcja Soundpooli składa się z wielu Soundpooli, jeden zaś Soundpool z setek pętli i sampli. Są to pętle dla wszystkich rodzajów instrumentów – a nawet kompletnych melodii, żeńskich i męskich partii wokalnych czy rapu. Łącz je z łatwością jak tylko chcesz metodą Przeciągnij & upuść – nawet mieszając różne gatunki. A najlepsze jest to: wszystko do siebie pasuje. Pętle dostępne są w 7 różnych tonacjach i dopasowują się automatycznie do tonacji sampla znajdującego się już na ścieżce. Komponuj piosenki bez znajomości zapisu nutowego i odrobiny teorii muzyki lub harmonii.

W zależności od wersji programu Music Maker masz wybór: 1 Soundpool Collection i 1 Soundpool (wersja Plus) lub 1 Soundpool Collection i 3 Soundpools (wersja Premium).


Twój własny charakter

Instrumenty programowe

Mysz, klawiatura lub klawiatura sterująca MIDI – to wszystko, czego potrzebujesz do przygotowania porywających i emocjonalnych melodii dla swoich ścieżek. Elementy te umożliwiają sterowanie instrumentami programowymi Music Maker takimi jak instrumenty smyczkowe, basy, gitary, syntezatory itd. Nadaj każdej piosence indywidualny dźwięk.

W zależności od edycji Music Maker możesz wybrać 3 instrumenty MAGIX i 1 instrument tiny (edycja Plus) lub 6 instrumentów MAGIX i 2 instrumenty tiny (edycja Premium). Instrumenty tiny to różne rodzaje perkusji, np. bongo, conga, shakery oraz claps & snaps, za pomocą których nadasz swoim rytmom jeszcze więcej temperamentu.

Sony

20 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

1 259,35 zł netto
1 549,00 zł brutto

Wersja Sibelius Ultimate Perpetual (licencja wieczysta wraz z rocznym wsparciem i dostępem do aktualizacji) wersja EDU

Sibelius to jeden z wiodących edytorów nutowych, któremu zaufało wielu najlepszych kompozytorów, wydawców i muzyków. Za pomocą programu Sibelius Ultimate możesz sprawnie tworzyć piękne, profesjonalne partytury, łatwo dzielić się swoimi kompozycjami z każdym kogo zaprosimy do jego odsłuchania lub przeglądania, importować i eksportować za pośrednictwem MusicXML, drukować partytury, eksportować kompozycję jako pliki MP3, MIDI czy dokument PDF. Dzięki AudioScore Lite można wprowadzać nuty śpiewając lub grając na instrumencie przez mikrofon. Dzięki PhotoScore i NotateMe Lite można zamienić nuty drukowane lub w formatach PDF i JPEG na edytowalne partytury.

365,04 zł netto
449,00 zł brutto

Produkt

Producent MAGIX Software GmbH.
Kod producenta
ANR010087ESD
EAN

Specyfikacja

Forma dostawy Wersja elektroniczna - dostawa licencji na wskazany adresy e-mail
Czas obowiązywania licencji Licencja na program jest wieczysta
12 miesięcy bezpłatnych aktualizacji do nowszych wersji
Liczba stanowisk 1
Platforma Windows 10, 8.1, 8, 7 64 bit
Wersja językowa Angielska
Zastosowanie Do domu
Do firmy
679,44 zł netto
835,71 zł brutto

Wersja dla studentów nauczycieli i placówek edukacyjnych

ilość stanowisk 1
platforma Windows, MAC
rodzaj licencji pełna wersja, licencja komercyjna
wersja językowa angielska
nośnik wersja elektroniczna
licencja ważna przez okres bezterminowo