CorelDRAW Graphics Suite
CorelDRAW Graphics Suite
CorelDRAW Graphics Suite 2021 BOX PL NOWOŚĆ
CorelDRAW Graphics Suite 2021 BOX PL NOWOŚĆ
CorelDRAW Graphics Suite 2021 BOX PL NOWOŚĆ
CorelDRAW Graphics Suite 2021 BOX PL NOWOŚĆ
CorelDRAW Graphics Suite 2021 BOX PL NOWOŚĆ
CorelDRAW Graphics Suite 2021 BOX PL NOWOŚĆ

CorelDRAW Graphics Suite BOX PL

2 600,00 zł netto
3 198,00 zł brutto
  • Platforma: Windows
  • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja pudełkowa
  • Język: Polski (PL)
Ilość
Dostępny

CorelDRAW Graphics Suite - licencja wieczysta - język polski


Przełamuj bariery kreatywności z pakietem CorelDRAW® Graphics Suite - niezawodnym oprogramowaniem do opracowywania profesjonalnych ilustracji wektorowych, składu stron, edycji zdjęć i nie tylko — w systemach Windows i Mac oraz przez przeglądarkę.
Dzięki aplikacji CorelDRAW.app™ możesz bez trudu komunikować się z klientami i współpracownikami, aby uzyskać informacje zwrotne dotyczące projektów. Wszyscy zainteresowani mogą teraz współpracować, dodawać adnotacje i komentarze bezpośrednio w pliku CorelDRAW, co pozwala uniknąć pracochłonnego uwzględniania sugestii z różnych źródeł.


Wszechstronne oprogramowanie do projektowania graficznego

Wypróbuj możliwości, jakie w usprawnionym procesie projektowania daje funkcja retuszowania zdjęć jednym kliknięciem, w której zastosowano najnowsze osiągnięcia z zakresu uczenia maszynowego. Poznaj bazujące na AI możliwości modułu PowerTRACE™, dzięki którym istotnie usprawnisz trasowanie map bitowych do postaci wektorowej. Doskonała obsługa czcionek zmiennych oraz usprawnienia w zakresie narzędzi typograficznych pozwalają dobitnie wyrażać swoje pomysły.


CorelDRAW Graphics Suite zawiera:

Grafika wektorowa: podstawowe linie i kształty można przekształcać w skomplikowane prace, a liczne narzędzia do tworzenia kształtów i rysowania pozwalają uzyskać różnorodne krzywe.

Układ stron: w pakiecie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia układu stron broszur, wielostronicowych dokumentów itp.

Edycja zdjęć: retuszuj i udoskonalaj zdjęcia dzięki wszechstronnym narzędziom programu Corel PHOTO-PAINT, którego działanie bazuje na warstwach. Używaj programu AfterShot 3 HDR do tworzenia pięknych zdjęć o dużej rozpiętości tonalnej (HDR) z obrazów w formacie RAW.

Typografia: stosuj efekty, takie jak cienie i kontury, dostosowuj wygląd czcionek i dopasowuj tekst do ścieżek, korzystając z kompletnego zestawu narzędzi typograficznych.

Narzędzia do grafik internetowych: cała gama wzorców i narzędzi do tworzenia grafik internetowych umożliwia opracowywanie atrakcyjnych materiałów do publikowania w Internecie. Dzięki zestawowi narzędzi oferujących precyzję na poziomie pikseli możesz sprawić, że każda grafika, którą wyeksportujesz do publikacji w Internecie, będzie miała wyraźne krawędzie.

Wysokiej jakości wydruki: kontroluj spójność kolorów dla różnych obszarów zastosowań, a przed rozpoczęciem drukowania zyskaj pewność, że kolory zostaną wiernie oddane. Dzięki zaawansowanemu mechanizmowi zarządzania kolorami w programie CorelDRAW z łatwością przygotujesz dokumenty do druku.


Dla kogo jest przeznaczony?

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite jest tak wszechstronny, że spełni wymagania zarówno profesjonalnych grafików, początkujących użytkowników, jak również firm zajmujących się tworzeniem projektów we własnym zakresie. To idealne rozwiązanie dla następujących grup:

  • Projektanci grafiki i przedstawiciele kreatywnych zawodów: materiały reklamowe, materiały do druku, ilustracje, prace artystyczne, logotypy, broszury, materiały sprzedażowe i marketingowe, grafiki internetowe i diagramy.

  • Specjaliści zajmujący się profesjonalną produkcją graficzną: oznakowania, druk wielkoformatowy, sitodruk, nagrody, grawerstwo, grafiki na pojazdy, projektowanie odzieży.

  • Okazjonalni użytkownicy narzędzi graficznych w firmach: ulotki, plakaty, broszury, materiały sprzedażowe, prace graficzne.

  • Uczniowie i studenci


Główne aplikacje

CorelDRAW® - Intuicyjna aplikacja do tworzenia ilustracji wektorowych i przygotowywania układu stron, spełniająca wymagania zapracowanych profesjonalnych grafików

Corel® PHOTO-PAINT® - Profesjonalna aplikacja do edycji zdjęć, umożliwiająca ich szybkie i łatwe retuszowanie oraz modyfikowanie

Corel Font Manager™ - Samodzielna aplikacja do zarządzania czcionkami, służąca do wyszukiwania i porządkowania czcionek (zarówno lokalnych, jak i dostępnych online w Centrum zasobów) oraz wyświetlania ich podglądów

Corel® PowerTRACE™ - Wbudowane w program CorelDRAW narzędzie pozwalające szybko i dokładnie przekształcać mapy bitowe w edytowalne grafiki wektorowe, z wykorzystaniem AI

CorelDraw.app - Znakomita aplikacja do projektowania graficznego online w przeglądarce internetowej

CorelDraw.app for iPad - Znakomita aplikacja do projektowania graficznego i tworzenia grafik wektorowych na iPady

Corel CAPTURE™ - Narzędzie do przechwytywania zawartości ekranu (dostępne tylko w wersji dla Windows)

AfterShot™ 3 HDR - Zaawansowany edytor zdjęć w formacie RAW


Zasoby

7000 obrazków clipart, obrazów cyfrowych oraz szablonów grafik na pojazdy

1000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości

Ponad 1000 czcionek TrueType i OpenType

150 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów

Ponad 600 rodzajów wypełnień mapą bitową, wektorowych i tonalnych


Minimalne wymagania sprzętowe dla systemu Windows

System operacyjny: Windows 11 lub Windows 10 (wersja 21H1 lub nowsza), 64-bit, z najnowszymi aktualizacjami.

Procesor: Procesor Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC

Pamięć RAM: 4 GB RAM (zalecane 8 GB RAM lub więcej)

Miejsce na dysku twardym: 4.3 GB miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji i instalacyjne

Urządzenia wejściowe: Ekran wielodotykowy, mysz lub tablet

Rozdzielczość ekranu: Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)

Przeglądarka internetowa: Microsoft Internet Explorer 11 lub wyższa

Karta graficzna: Obsługa OpenCL 1.2 i co najmniej 3GB pamięci VRAM

Napęd optyczny: Napęd DVD (wymagany do instalacji z wersji pudełkowej) Instalacja z dysku DVD wymaga pobrania do 700 MB

Połączenie internetowe: Połączenie z Internetem do instalacji i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz korzystania z niektórych elementów oprogramowania

* CorelDRAW Graphics Suite obsługuje system Windows 10, wersja 2004, 20H2 i nowsze wersje, które mogą zostać wydane w trakcie cyklu życia pakietu CorelDRAW Graphics Suite.


CDGS2023MLMBEU
9 Przedmioty

4 innych produktów w tej samej kategorii: