Spring Suite 9.7.2 Business/subscription (bundle of Suite, Content library, Cloud and Maintenance)
Spring Suite 9.7.2 Business/subscription (bundle of Suite, Content library, Cloud and Maintenance)

iSpring Suite Max Academic/Non-Profit/subscription (bundle of Suite, Content library, Cloud and Maintenance)

3 009,60 zł netto
3 701,81 zł brutto
Subskrypcja
  • 1 Rok
Liczba użytkowników
Ilość
Dostępny

ISpring Suite Max - Subskrypcja - Academic/Non-Profit


iSpring Suite Max to kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia programistom e-learningu szybkie tworzenie kursów, współpracę nad nimi online ze swoim zespołem i udostępnianie ich interesariuszom do zatwierdzenia.


Przegląd iSpring Suite Max

Dzięki iSpring Suite Max użytkownicy mogą tworzyć zaawansowane treści e-learningowe dla dowolnego scenariusza szkoleniowego wprowadzanie nowych pracowników, szkolenia produktowe, rozwój umiejętności miękkich, ocena i nie tylko).

Pakiet iSpring Suite Max zawiera narzędzie do tworzenia iSpring Suite na komputery stacjonarne, ulepszoną bibliotekę zawartości, iSpring Space do tworzenia kursów i współpracy bezpośrednio w przeglądarce oraz całodobową pomoc techniczną.


Pakiet iSpring iSpring Suite to narzędzie do tworzenia treści, które umożliwia twórcom treści e-learningowych tworzenie interesujących kursów e-learningowych na ich komputerach stacjonarnych.

Pakiet iSpring jest niezwykle przyjazny dla użytkownika - autorzy mogą wykorzystać slajdy programu PowerPoint jako punkt wyjścia i szybko dodać narrację wideo, nagrać zrzut ekranu, wstawić quiz, symulację dialogu i nie tylko.

Gdy wszystko będzie gotowe, materiały szkoleniowe można opublikować w formacie HTML5 lub przesłać w różnych standardach e-learningowych dla systemów LMS.


Quizy Pakiet iSpring zawiera 14 typów szablonów pytań, od wielokrotnego wyboru po dopasowywanie, sekwencjonowanie, przeciąganie i upuszczanie i nie tylko.

Aby pomóc pracownikom wzmocnić swoją wiedzę, użytkownicy mogą stosować slajdy z rozgałęzieniami i informacjami zwrotnymi.

Pytania i odpowiedzi mogą być również dobierane losowo, aby uniemożliwić uczniom oszukiwanie.

Lekcje wideo i screencasty. Dzięki iSpring Suite użytkownicy mogą tworzyć angażujące filmy szkoleniowe, nagrywając wykłady, samouczki typu „obejrzyj i powtórz” oraz inne treści wizualne, które pomogą uczniom dobrze ukończyć kursy.

Nagrywanie ekranu, interaktywne płótno, wielościeżkowa oś czasu, ekrany tytułowe i adnotacje, płynne przejścia między scenami, wskazówki wizualne, obraz w obrazie, zwolnione i przyspieszone tempo oraz stopklatka - to jedne z udogodnień, które można wykorzystać za pomocą iSpring studio wideo.

Symulacje dialogu. Ta funkcja umożliwia uczniom rozwijanie umiejętności komunikacyjnych za pomocą interaktywnych odgrywania ról, które można wykorzystać do szkolenia przedstawicieli handlowych i operatorów call center w bezpiecznym środowisku.

Interakcje Pakiet iSpring zawiera 14 gotowych szablonów, których można użyć do tworzenia interaktywnych osi czasu, diagramów, grafik, katalogów, często zadawanych pytań i nie tylko.

Użytkownicy mogą również dodać komentarz lektora i zamienić swoją interakcję w lekcję na żywo.

Biblioteka - treści Biblioteka treści to bogata kolekcja gotowych zasobów, która obejmuje 450 uniwersalnych szablonów slajdów, 65 000 obrazów postaci w różnym wieku, pochodzenia etnicznego i zawodów oraz 1025 obrazów lokalizacji, takich jak lotniska, banki, biura, szpitale, sale lekcyjne i magazyny.


iSpring Space to przestrzeń internetowa do tworzenia kursów i współpracy.

Korzystając z niego, twórcy kursów mogą tworzyć kursy bezpośrednio w swojej przeglądarce. Wystarczy, że dodadzą teksty, obrazy i filmy do nowego projektu, a kurs jest gotowy! Może być dostarczony uczestnikom poprzez opublikowanie go w standardzie eLearning dla systemów LMS.

Użytkownicy mogą również tworzyć kursy razem ze swoim zespołem bezpośrednio w chmurze, co sprawia, że ​​finalizowanie projektów jest bardzo szybkie.

iSpring Space oferuje członkom zespołu pamięć masową w chmurze o pojemności 20 GB na autora / rok.

Pomoc techniczna 24/7 Użytkownicy iSpring Suite Max otrzymują natychmiastową pomoc przez telefon, e-mail i czat.


5 Przedmioty

11 innych produktów w tej samej kategorii: