MAGIX Movie Edit Pro (2021) - ESD - cyfrowa
MAGIX Movie Edit Pro (2021) - ESD - cyfrowa
MAGIX Movie Edit Pro (2021) - ESD - cyfrowa

MAGIX Movie Edit Pro (2023) - ESD - cyfrowa

186,18 zł netto
229,00 zł brutto
Ilość
Dostępny

MAGIX Movie Edit Pro


Prosta i szybka obróbka filmów, w tym bezpośredni montaż. Program w wersji angielskiej.

CZAS NA LEPSZE FILMY

Zachwyć swoimi nagraniami wideo. Jeszcze nigdy nie działo się to tak szybko. Nagrodzony program do obróbki filmów Movie Edit Pro oferuje wiele efektów, wsparcie za pomocą asystentów i ma teraz nowy, ultraszybki INFUSION Engine. Dzięki temu masz więcej czasu – na tworzenie i cieszenie się swoimi filmami wraz z najbliższymi.


1. Import mediów

Mnóstwo filmów i zdjęć wykonanych w podróży, na urlopach lub wakacjach rodzinnych? Po raz pierwszy można wszystko wczytać do programu – z kamery wideo, smartfona lub lustrzanki cyfrowej.

2. Obróbka filmów

Nagrania wideo stały się znów dłuższe niż sama uroczystość? Zredukuj je szybko za pomocą praktycznego trybu obróbki w Movie Edit Pro.

3. Pominięcie wykończenia

Niektóre nagrania są poruszone, inne zbyt ciemne lub jasne? Movie Edit Pro oferuje konieczne narzędzia, dzięki którym można jeszcze wykorzystać swoje ulubione motywy. Dzięki tytułom, przejściom i efektom wideo Twój film będzie idealny.

4. Prezentowanie filmów

Gotowy film ma zostać udostępniony rodzinie i przyjaciołom? Nagrywaj płyty DVD i Blu-ray i udostępniaj swoje filmy online lub ciesz się wynikiem pracy na telewizorze w pełnej jakości 4K/UHD.


Najważniejsze funkcje:

– Do 1500 efektów, tytułów, szablonów i przejść

– NOWOŚĆ! Szybki INFUSION Engine

– Szczegółowa korekcja kolorów i efekt film look

– NOWOŚĆ! Profesjonalna stabilizacja obrazu

– Import i eksport w 4K/UHD Nagrywanie płyt DVD i Blu-ray


Obróbka filmów przy mniejszym lub większym doświadczeniu

Movie Edit Pro uwzględnia Twoje doświadczenie w obróbce. Usuwaj mniej udane sceny w pełni automatycznie lub za pomocą ustawień indywidualnych. Ciągłe wsparcie ze strony asystentów. Zawsze szybko. Zawsze łatwo.

Tryby scenorysu i osi czasu

Zmień interfejs obróbki zgodnie ze stopniem swojego doświadczenia. Wybieraj między zredukowanym widokiem scenorysu – idealnym na początek do rozmieszczania filmów – i szczegółową osią czasu.

Elastyczna obróbka ścieżek

Tajemnica szybkiej obróbki wideo: przejrzystość. Dlatego możesz dowolnie rozmieszczać i grupować według kolorów wszystkie ścieżki w swoim projekcie wideo.


Zawsze jest lepiej

Optymalizacja filmów za pomocą kilku kliknięć

Poruszone, słabo oświetlone, na niekorzystnym tle? Wszystko można skorygować w okamgnieniu. Za pomocą narzędzi specjalnych Movie Edit Pro ze wszystkich nagrań przygotujesz gotowy film.

Doskonała stabilizacja obrazu

Filmy poruszone przez silny wiatr, brak statywu lub nagrania z kamery sportowej ustabilizujesz teraz łatwo i precyzyjnie za pomocą nowego rozwiązania stabilizującego dla profesjonalistów.


Sprawia nieograniczoną radość

Projektowanie filmów dzięki wyjątkowemu wyborowi efektów

Wprowadzenia/zakończenia, przejścia, animowane tytuły i trasy podróży, zwolnione tempo, przyspieszone tempo, najazdy kamery, powiększenia. Muzyka, efekty dźwiękowe – odkryj popularny świat efektów Movie Edit Pro. Wysokiej jakości, wielki i nieustannie rozbudowywany. Dla zapewnienia odmiany i napięcia w Twoich filmach.

Do 1500 efektów specjalnych

Informacyjne lub rozrywkowe. Dyskretne lub przyciągające uwagę o wyglądzie 3D. Znajdź dokładnie pasujące wprowadzenie/zakończenie, przejście lub tytuł dla swoich filmów w wielkim świecie efektów.

Muzyka filmowa i efekty dźwiękowe

Odpowiednia muzyka i tło dźwiękowe sprawią, że filmy będą niezwykle żywe. Wybór w Movie Edit Pro sięga od klasycznej muzyki filmowej do muzyki rockowej. Od ćwierkania ptaków do szumu morza.

Nieograniczone możliwości

Dbamy, aby Twoje efekty nigdy nie zniknęły, a Twoje filmy wyglądały zawsze świeżo. W sklepie Movie Edit Pro bezpośrednio w programie możesz znaleźć zawsze nowo wyprodukowane efekty i muzykę.

Sony

20 Przedmioty

15 innych produktów w tej samej kategorii: